Strona główna » Szpital Pomnik Chrztu Polski w czołówce rankingu KOS-Zawał

Szpital Pomnik Chrztu Polski w czołówce rankingu KOS-Zawał

przez Nikodem

Szpital Pomnik Chrztu Polski osiągnął znaczący sukces w leczeniu pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, szczególnie w obszarze rehabilitacji po zawale serca. Według najnowszych danych, ten gnieźnieński szpital znalazł się w czołówce rankingu KOS-Zawał, aż 72% pacjentów zakończyło proces rehabilitacji z sukcesem.

Program KOS-Zawał koncentruje się na kompleksowej opiece nad osobami, które przeszły atak serca. Wartościowe statystyki potwierdzają, że 72% pacjentów leczonych w ramach tego programu w szpitalu Pomnik Chrztu Polski zakończyło proces rehabilitacji z pozytywnym rezultatem. To bardzo obiecujący wynik, który podkreśla wysoki standard opieki medycznej oraz skuteczność terapii rehabilitacyjnych oferowanych przez personel tego szpitala.

Plan szpitala na nadchodzący rok zakłada zwiększenie liczby pacjentów objętych programem KOS-Zawał. Zespół medyczny koncentruje się na doskonaleniu procesów leczenia i rehabilitacji, by jeszcze bardziej wspierać powrót pacjentów do zdrowia. Wprowadzanie nowoczesnych technologii oraz współpraca z ekspertami kardiologii przyczyniają się do coraz lepszych rezultatów gnieźnieńskiego szpitala w obszarze opieki nad pacjentami po zawale serca.

You may also like

Zostaw komentarz