Strona główna » Potrójny koncert w eSTeDe: Père-Lachaise, Hanz Bonanza i Meteroids

Potrójny koncert w eSTeDe: Père-Lachaise, Hanz Bonanza i Meteroids

przez Nikodem

Rok zasługuje na emocjonalne zakończenie, a trzy zespoły zapewnią nam dokładnie takie przeżycia podczas wydarzenia 9 grudnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Rock, metal, post-punk i świetna zabawa będą głównymi elementami tego wieczoru.

O Père-Lachaise po raz pierwszy pojawił się na Przeglądzie Zespołów Rockowych im. Mikołaja Matyski, gdzie wzbudzili zachwyt gnieźnieńskiej publiczności. Grupa sześciu muzyków postawiła sobie za cel połączenie post-punku i zimnej fali z rapem, co szybko zaowocowało unikalnym, własnym brzmieniem. Nadchodzący koncert będzie pierwszą okazją, by usłyszeć materiał z nadchodzącego albumu, w tym utwory takie jak „Konwalie”, „Nie krzycz, nie płacz” i „Mia Wallce”. Na scenie pojawią się także goście specjalni – Kacper Stopczyński ze Scarlet Blaze oraz Paweł Bąkowski, czyli Szegetz.

Hanz Bonanza to zespół, który narodził się z trzech wcześniejszych projektów: Demencji, Ust Mariana i Lunatic Asylum. Muzycy nie zamierzają przechodzić na koncertową emeryturę i stworzyli projekt, który czerpie z najlepszego, co oferuje rapcore i pokrewne odmiany metalu. Gnieźnianie znają już utwory jak „Pole widzenia” i „12 ton gram”, jednak sobotni wieczór obfitować będzie także w nowości.

Do miejscowych kapel dołączą Meteroids. Ci artyści z Zielonej Góry kreują własne, ciężkie brzmienia, określane przez nich samych jako „hRad rock”. Ich piosenki prezentowane na licznych przeglądach muzycznych zdobyły uznanie, a album „Przemyślenia” zachęca do posiadania własnego zdania i niezatrzymywania się w szarej codzienności.

Koncert odbędzie się 9 grudnia o godz. 18:00 w Sali widowiskowej CK eSTeDe. Wstęp wolny.

You may also like

Zostaw komentarz