Strona główna » Kto zdobędzie tegoroczne Orły?

Kto zdobędzie tegoroczne Orły?

przez Nikodem

W dniu 7 maja br., kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2022-2024” zakończyła swoje obrady i wyłoniła 20 firm z terenu powiatu, które otrzymają prestiżowe nagrody w 7 kategoriach konkursowych. Po przeprowadzonych głosowaniach wyróżnienia przypadną: jednemu debiutantowi gospodarczemu, siedmiu mikroprzedsiębiorcom, pięciu małym firmom, dwóm eksporterom, dwóm innowatorom, dwóm inwestorom oraz jednemu liderowi ekologii.

Laureaci dowiedzą się, jakie nagrody im przyznano, podczas uroczystej gali, która odbędzie się 22 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, przy ul. Kostrzewskiego 3. Bezpośrednio po gali odbędzie się bal laureatów. Pierwszeństwo udziału w balu mają laureaci i ich goście. Istnieje także możliwość zakupu zaproszeń. W tej sprawie należy kontaktować się z Cechem Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie pod numerem telefonu 503-141-170 lub e-mailem: [email protected].

Przypomnijmy, że najważniejsze cele 12. edycji konkursu gospodarczego „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2022-2024”, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, to promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki. Kapituła konkursu składa się z 18 osób, w tym przedstawicieli organizatorów, wiodących banków, instytucji otoczenia biznesu oraz złotych laureatów. Nad pracą kapituły czuwają patroni honorowi konkursu – Starosta Gnieźnieński i Starszy Cechu. Sponsorem generalnym konkursu jest PKO Bank Polski, a 12. edycję przedsięwzięcia sponsoruje także Jeremias sp. z o.o.

You may also like

Zostaw komentarz