Strona główna » Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” odbyła obrady.

Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” odbyła obrady.

przez Nikodem

Dnia 20 marca bieżącego roku, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie, miało miejsce trzecie posiedzenie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Celem tego przedsięwzięcia, niezmiennie, jest wyróżnienie najlepszych lokalnych przedsiębiorców.

Spotkanie było prowadzone pod przewodnictwem patronów konkursu: Piotra Gruszczyńskiego, Starosty Gnieźnieńskiego oraz Piotra Gróźniaka, Starszego Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie. Podczas obrad kapituła dokonała ostatecznej weryfikacji zgłoszeń do tegorocznej edycji wydarzenia. Opracowano również harmonogram dalszych działań, obejmujący plan wizytacji firm biorących udział w konkursie. Ten etap, rozpoczynający się już 9 kwietnia, będzie decydujący dla ostatecznej listy nagrodzonych przedsiębiorstw. Galę finałową, połączoną z balem laureatów, zaplanowano na drugą połowę czerwca.

Konkurs odbywa się pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego, Piotra Gruszczyńskiego, oraz Starszego Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Piotra Gróźniaka. W kapitule zasiadają przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie, Inspektoratu ZUS w Gnieźnie, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddziału w Gnieźnie, Wielkopolskiej Izby Gospodarczej, Stowarzyszenia Ochrony Konsumenta w Gnieźnie, oraz reprezentanci banków: PKO Banku Polskiego i Santander Bank Polska. Ponadto, w kapitule zasiadają złoci laureaci, czyli trzykrotni zdobywcy najwyższych laurów w trzech różnych kategoriach w dotychczasowych dziewięciu edycjach konkursu.

You may also like

Zostaw komentarz