Strona główna » Europejski Tydzień Szczepień

Europejski Tydzień Szczepień

przez Nikodem

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie pragnie poinformować, że w dniach 21-27 kwietnia 2024 r. obchodzony będzie Europejski Tydzień Szczepień. Celem tej akcji jest zwiększenie świadomości na temat korzyści wynikających ze szczepień ochronnych oraz zagrożeń związanych ze spadkiem liczby zaszczepionych osób. W tym roku Europejski Tydzień Szczepień stanowić będzie także początek całorocznej kampanii, prowadzonej we współpracy z centralą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), celem uczczenia 50-lecia Rozszerzonego Programu Szczepień.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego, którzy są zainteresowani tematyką szczepień ochronnych, do odwiedzenia siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gnieźnie, znajdującej się przy ul. św. Wawrzyńca 18, w godzinach od 7:25 do 15:00, w pokoju nr 11 i 12.

Dodatkowe informacje oraz materiały informacyjno-edukacyjne na temat szczepień ochronnych w formie graficznej są dostępne na portalu www.szczepienia.info.

You may also like

Zostaw komentarz