Strona główna » Ostanie dni plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”

Ostanie dni plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”

przez Nikodem

To ważne wydarzenie dla regionu Wielkopolski – plebiscyt „Łączy nas WIELkopolskiE” na najlepsze projekty. Masz czas do 13 listopada, aby oddać swój głos na te inicjatywy, które Twoim zdaniem najbardziej podnoszą jakość życia w regionie. W puli do wyboru jest 20 projektów dofinansowanych ze środków unijnych z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia strony laczynaswielkopolskie.pl, gdzie znajdziesz opisy nominowanych przedsięwzięć w czterech kategoriach: „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat” oraz „Łączy nas… społeczna misja”. Tam możesz poznać projekty, obejrzeć filmy prezentujące ich realizację oraz usłyszeć od ich twórców, co przekonuje ich, że są warte Twojego głosu.

Każdego dnia do 13 listopada masz możliwość oddania jednego głosu w każdej z czterech kategorii. Twoje głosy mogą zaważyć na zwycięstwie konkretnych inicjatyw, które wpływają na pozytywną zmianę otoczenia i jakość życia w Wielkopolsce. To doskonała okazja, by wesprzeć te projekty, które Twoim zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Plebiscyt jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”. Masz wpływ na to, które projekty otrzymają zaszczytny tytuł najlepszych unijnych inicjatyw w regionie. Nie zwlekaj – Twój głos może być decydujący!

You may also like

Zostaw komentarz