Strona główna » Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego w Urzędzie Gminy w Kiszkowie

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego w Urzędzie Gminy w Kiszkowie

przez ks

8 sierpnia 2023 roku w Urzędzie Gminy w Kiszkowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Wręczenia aktów dokonał Tadeusz Bąkowski – Wójt Gminy Kiszkowo. Otrzymało je 4 nauczycieli z placówek oświatowych w Kiszkowie i w Sławnie: Anna Staroszczyk, Kamila Błachowiak, Natalia Dec oraz Anna Sawicka. Po wręczeniu aktów mianowania, panie nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie.

Wójt pogratulował osiągniętego sukcesu i podziękował za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą. Złożył również serdeczne życzenia w realizacji dalszych planów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu nauczyciela.

W uroczystości wzięli również udział Dyrektorzy placówek: Danuta Gryczka i Zbigniew Ochylski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Wincentego Szkudlarka w Kiszkowie, Katarzyna Kubacka ze Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Radońskiego w Sławnie oraz Kierownik Referatu Oświaty Marieta Brzozowska.

You may also like

Zostaw komentarz