Strona główna » I Bieg Łubowo odDYCHA

I Bieg Łubowo odDYCHA

przez ks

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do niezwykłego wydarzenia – I Biegu śladem Chrobrego i Ottona, Łubowo odDYCHA! W dniu 12 sierpnia 2023 roku o godzinie 15:00 ruszamy na trasę o długości 10 km, która przeprowadzi Was przez malownicze Łubowo.

Zapewniamy niezapomniane wrażenia i pełen emocji bieg w otoczeniu pięknej przyrody. Startujemy spod siedziby Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, a meta znajduje się na stadionie Gminy Łubowo. Bądźcie z nami, aby przeżyć ten sportowy spektakl!

Zapisy już ruszyły na stronie lubowo.pl. Pierwsze 100 osób, które się zapiszą, otrzyma unikalne koszulki w pakiecie, dlatego nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś!

Po zakończeniu biegu odbędzie się piknik rodzinny – tuż przy boisku sportowym w Łubowie. Dla biegaczy czeka strefa chill out, gdzie będziecie mogli odpocząć i zregenerować siły. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym malowanie twarzy, gry i zabawy. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Łubowo zapewnią pyszne przysmaki, a występy artystyczne i muzyka od naszego dj-a dodadzą imprezie wyjątkowego klimatu.

Całe wydarzenie organizowane jest przez Gminę Łubowo, a partnerami są: Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Moje-Gniezno.pl, Gniezno NaszeMiasto.pl oraz SportoweGniezno.pl.

Dołączcie do nas i bądźcie częścią tego wyjątkowego biegowego święta w Łubowie. Spotkajmy się na starcie i wspólnie pokonajmy trasę śladem Chrobrego i Ottona! Czekamy na Was z radością i sportowym duchem!

You may also like

Zostaw komentarz