Strona główna » „Metrum” zaprasza na Jubileusz 40-lecia swojego istnienia

„Metrum” zaprasza na Jubileusz 40-lecia swojego istnienia

przez Nikodem

Gnieźnieński chór „Metrum”, uhonorowany tytułem, zaprasza na swoje występy 25 listopada o godzinie 18:00 w Teatrze im. A. Fredry w Gnieźnie. Ta uroczystość jest zwieńczeniem całorocznego jubileuszu, w ramach którego chór dał koncerty w Budapeszcie i Estergom na Węgrzech, a także w Gnieźnie, Kłecku i Poznaniu. Obecnie, pod kierownictwem artystycznym Barbary Krenz, „Metrum” przygotowało repertuar rozrywkowy, zawierający także nowe utwory, które będą miały swoją premierę na deskach Teatru Fredry.

Przez 40 lat działalności, chór związany z CK eSTeDe w Gnieźnie przyciągnął wielu utalentowanych artystów. Koncert Jubileuszowy będzie okazją do podsumowania osiągnięć, wspomnień oraz dzielenia się fotografiami z minionych lat aktywności artystycznej.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Starosta Gnieźnieński Piotr Gruszczyński, Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz, Posłanka na Sejm RP Paulina Hennig-Kloska oraz Poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.”

You may also like

Zostaw komentarz