Strona główna » Nic ich nie zatrzyma. Kolejna wygrana MKS PR Gniezno

Nic ich nie zatrzyma. Kolejna wygrana MKS PR Gniezno

przez fg

Piątkowy mecz pomiędzy MKS PR Gniezno, a MMKS Jutrzenką Płock zakończył się wygraną.

Drużynę z Płocka udało się pokonać aż 33:17, a początek meczu okazał się niezwykle ciekawy. Obie drużyny na równi rywalizowały, a pierwszą bramkę zdobyła niezawodna Magdalena Nurska. Do szóstej minuty prowadził MKS PR Gniezno i od tego momentu zaczęła się gra “bramka za bramkę”. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:10 dla drużyny z Gniezna.

Druga połowa należała tylko i wyłącznie do Gnieźnianek. Drużyna z Płocka nie umiała znaleźć recepty na skuteczną grę w obronie. W całej drugiej połowie zdobyła zaledwie trzy bramki. Kolejny świetny mecz zagrała Magdalena Nurska, zdobywczyni aż 9 bramek, jednak cała drużyna zasługuje na słowa uznania.

MKS PR Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Alwin(1), Kasprowiak (6), Sawicka (2), Giszczyńska (5), Chojnacka, Kuriata (2), Kaczmarek (3), Nurska (9), Świerżewska (1), Łęgowska (4).

MMKS Jutrzenka Płock: Rogowska-Stachiewicz, Maruszewska, Bachurska (4), Igielska (3), Stasiak, Rędzińska (2), Mękarska (2), Kudżba (2), Muras (4), Turkowska.