Strona główna » SEZON 2024: MECZE KONTROLNE ULTRAPUR START GNIEZNO

SEZON 2024: MECZE KONTROLNE ULTRAPUR START GNIEZNO

przez Nikodem

Sztab szkoleniowy ULTRAPUR Start Gniezno zaplanował dwa pojedynki kontrolne swoich podopiecznych w ramach przygotowań do inauguracji Krajowej Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że zgodnie z kalendarzem rozgrywek czerwono-czarni rywalizację o ligowe punkty rozpoczną w niedzielę 31 marca z zespołem Unii Tarnów. Zanim to jednak nastąpi, to w Gnieźnie odbędą się spotkania sparingowe z zespołami Metalkas 2. Ekstraliga – Energa Wybrzeże Gdańsk oraz Cellfast Wilki Krosno.

W sobotę podopieczni menadżera Tomasza Fajfera podejmą na własnym obiekcie drużynę z Gdańska. Gdańszczanie zapowiadają przyjazd do Pierwszej Stolicy w silnym zestawieniu – z byłym uczestnikiem cyklu Grand Prix – Krzysztofem Kasprzakiem czy Duńczykiem Nicolai Klindtem. W drużynie prowadzonej przez Eryka Jóźwiaka wystąpi także dobrze znany w Gnieźnie Adrian Gała.

Dzień później formę czerwono-czarnych na tydzień przed inauguracją ligi sprawdzi drużyna Cellfast Wilki Krosno. W kadrze naszych niedzielnych rywali m.in. ostatni zwycięzca Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – Patryk Wojdyło czy Norbert Krakowiak, Vaclav Milik i Jonas Seifert-Salk. Zapowiadają się duże emocje!

Sztab szkoleniowy Ultrapur Start Gniezno będzie miał do swojej dyspozycji całą kadrę zawodników. Towarzyski charakter konfrontacji z ekipami z Gdańska oraz Krosna pozwala na rozszerzenie zestawienia drużyny o dodatkowych rezerwowych i tak też będzie zarówno w sobotnie jak i niedzielne popołudnie. Menadżer T.Fajfer sprawdzi na tle rywali wszystkich seniorów, by mieć obraz drużyny przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej.

Awizowane składy na sobotę:

Energa Wybrzeże Gdańsk:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Mateusz Tonder
3. Tom Brennan
4. Nicolai Klindt
5. Adrian Gała
6. Miłosz Wysocki
7. Bartosz Tyburski
Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Casper Henriksson
11. Kacper Gomólski
12. Kevin Woelbert
13. Sam Masters
14. Mikołaj Czapla
15. Jędrzej Chmura

Awizowane składy na niedzielę:

Cellfast Wilki Krosno:
1. Norbert Krakowiak
2. Jonas Seifert-Salk
3. Vaclav Milik
4. Patryk Wojdyło
5. Dimitri Berge
6. Piotr Świercz
7. Szymon Bańdur
Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Casper Henriksson
11. Kevin Fajfer
12. Kyle Howarth
13. Sam Masters
14. Patryk Budniak
15. Mikołaj Czapla

Każde ze spotkań sparingowych rozpoczyna się o godzinie 15:00. Sędzią obu pojedynków będzie Paweł Michalak. Wstęp na podstawie biletów – do kupienia w sklepie odzieżowym Manekin oraz kasach (czynne od 13.00). Cena wejściówki to 15 zł; program – 5 zł, dzieci do lat 7 wstęp wolny.

You may also like

Zostaw komentarz