Strona główna » Fantasmagoria świętowała swoje 10. urodziny

Fantasmagoria świętowała swoje 10. urodziny

przez fg

Mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu uczestników, a do tego konkursy z nagrodami i aż dwa torty – tak minął urodzinowy dzień Klubu Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie.

Pierwszy okrągły jubileusz klubu zgromadził mnóstwo jego sympatyków – zarówno tych starszych uczęszczających do Klubu od lat, jak i tych należących do tej mokowskiej sekcji od niedawna.

Dzień urodzin rozpoczął się od Wielkiego Konkursu Wiedzy o Planszówkach w Starym Ratuszu. Prowadzący – Magda i Piotr – przygotowali mnóstwo pytań. Konkurencje polegały między innymi na tym, by rozpoznać grę po opakowaniu, po komponencie, a także wyjaśnić działanie konkretnego elementu czy opisać daną regułę. Zadanie wymagało ogromu wiedzy. Spośród 15 zawodników z pytaniami najlepiej poradzili sobie: Łukasz (I), Maurycy (II) oraz Wojtek (III). Nagrodami dla zwycięzców były oczywiście gry planszowe i fantastyczne gadżety.

Po konkursie nadszedł czas na tort z logo Fantasmagorii przygotowany przez klubowiczkę Joannę. Następnie rrozpoczął się drugi z konkursów: “Cosplay w Trzy Kwadranse”, związany już nie z wiedzą uczestników, ale ich kreatywnością. Organizatorzy: Adam, Wiktor i Adam przygotowali ogromną ilość kartonów, folii oraz innych materiałów, których zawodnicy mogli użyć, by stworzyć strój wylosowanej przez siebie postaci. Kreatywność uczestników naprawdę budziła podziw u publiczności i instruktorów. Tym razem spośród 15 zawodników najlepiej zaprezentowali się: Inga w stroju Lokiego (I), Zuza jako Gundam (II) i Gosia przebrana za Homera Simpsona (III). Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Urodziny zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz zwariowane karaoke w jednym z gnieźnieńskich klubów, na którym ze smakiem zjedzono drugi tort z klubowym logo, tym razem przygotowany przez klubowicza Karola.

Klubowe urodziny przygotowali: Magda Gronek, Piotr Dudek, Adam Antuszewicz, Justyna Kaczmarek, Adam Komosa oraz Wiktor Koliński.

Fantasmagoria

You may also like

Zostaw komentarz