Strona główna » Derby z Fogo Unią na nieoficjalny początek sezonu

Derby z Fogo Unią na nieoficjalny początek sezonu

przez fg

W najbliższa sobotę zespół AFORTI Start Gniezno w ramach przygotowań do sezonu w eWinner 1. Liga zmierzy się na własnym torze z FOGO Unią Leszno. Goście awizowali przyjazd do Pierwszej Stolicy w najsilniejszym składzie.

Kibice, którzy zdecydują się odwiedzić stadion przy Wrzesińskiej 25 zobaczą w akcji takich zawodników jak Jason Doyle czy Janusz Kołodziej i David Bellego. Początek rywalizacji o godzinie 16:00.

Menadżer czerwono-czarnych Błażej Skrzeszewski awizował najsilniejsze na ten moment zestawienie. W składzie gnieźnian brakuje Antonio Lindbaecka oraz Petera Kildemanda. Obaj pojawią się w Pierwszej Stolicy na początku kwietnia. W szeregach FOGO Unii Leszno zawodnicy, którzy stanowić będą o sile leszczyńskich „Byków” w PGE Ekstralidze. Wspomniani wcześniej Jason Doyle, David Bellego w połączeniu z Januszem Kołodziejem i Piotrem Pawlickim będą z pewnością wymagającym rywalem dla AFORTI Startu Gniezno.

Awizowane składy:
FOGO Unia Leszno:
1. Jason Doyle
2. Janusz Kołodziej
3. David Bellego
4. Jaimon Lidsey
5. Piotr Pawlicki
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

AFORTI Start Gniezno
9. Ernest Koza
10. Zbigniew Suchecki
11. Szymon Szlauderbach
12. Oskar Fajfer
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński
16. Philip Hellstroem-Baengs
RT. Kacper Grzelak

Pierwszy wyścig spotkania sparingowego w sobotę o godzinie 16:00.

Ceny biletów na towarzyskie derby z FOGO Unią przedstawiają się następująco: trybuna 30 zł, normalny 20 zł, ulgowy 15 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet). Dzieci do lat 12 wstęp wolny. Program w cenie 5 zł. Dla kibiców dostępna będzie trybuna oraz sektory AB. Bilety do kupienia w kasie przed zawodami (sprzedaż od godziny 10:00) oraz cały czas w sieci na http://bilety.startgniezno.com

informacja prasowa

You may also like

Zostaw komentarz