Strona główna » Gmina Gniezno zaprasza na warsztaty dla mieszkańców

Gmina Gniezno zaprasza na warsztaty dla mieszkańców

przez fg

Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej „Siedlisko”, Gmina Gniezno oraz Lokalna Grupa Działania „Trakt Piastów” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Gniezno, szczególnie w wieku 55+ oraz młodzież do udziału w projekcie EKOSPADEK.

Projekt działa w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, który służy realizacji ogólnych celów Funduszy EOG będących formą pozauninjej pomocy zagranicznej udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein. To okazja do stworzenia gminy bardziej ekologicznej i przyjaznej dla ludzi i środowiska.

Pierwsze spotkanie pt „Między nami sąsiadami” odbędzie się 12.02. 9.00-13.00 w świetlicy w Lubochni. Warsztaty poprowadzi psycholożka Katarzyna Tomaszewska.

Drugie spotkanie – warsztaty cyfrowe. 26 .02 , 9,00 – 13,00 26 .02 w świetlicy na Wierzbiczanach. Podczas zajęć będzie można nauczyć się korzystania z aplikacji NiceTown, skanera QR kodów oraz narzędzi umożliwiających współpracę i komunikację z wykorzystaniem możliwości jakie daje internet.

Trzecie spotkanie „Dogadajmy się26.03., godz. 9.00-13.00, w świetlicy w Lubochni – warsztaty komunikacji interpersonalnej. Ten moduł zostanie zakończony w kwietniu debatą publiczną z udziałem władz samorządowych na temat “Jak się żyje w naszej gminie z perspektywy młodszych i starszych mieszkańców?”

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 693 423 720 lub e-mailem [email protected]

Można się zgłosić tylko na wybrane działanie.

Gmina Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz