Strona główna » Zaproszenie na konferencję: „Technologie wspomagające – dostępem do rozwoju i nowoczesności”

Zaproszenie na konferencję: „Technologie wspomagające – dostępem do rozwoju i nowoczesności”

przez Nikodem

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji zatytułowanej „Technologie wspomagające – dostępem do rozwoju i nowoczesności”, organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2024 roku w godzinach 10:00-13:00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” przy ul. Franklina Roosevelta 42 w Gnieźnie.

Konferencja skupi się na omówieniu roli technologii wspomagających w zapewnianiu dostępu do rozwoju i innowacji osobom niepełnosprawnym. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań oraz dyskusji na temat wyzwań związanych z tym obszarem.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłaszania chęci udziału najpóźniej do dnia 19 marca 2024 roku, do godziny 15:00, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona.

W treści zgłoszenia prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Imię i nazwisko uczestnika(-ów) wraz z liczbą osób;
  2. Nazwę reprezentowanej instytucji/organizacji;
  3. Adres e-mail;
  4. Potrzebę zapewnienia tłumacza Polskiego Języka Migowego (Tak/Nie);
  5. Potrzebę zapewnienia pętli indukcyjnej (Tak/Nie).

Informujemy, że wydarzenie będzie transmitowane na żywo, a także będą wykonywane zdjęcia na potrzeby konferencji. Przystępując do wydarzenia, wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku oraz transmitowanie na żywo konferencji.

You may also like

Zostaw komentarz