Strona główna » Jerzy Owsiak w Gnieźnie

Jerzy Owsiak w Gnieźnie

przez Nikodem

Jerzy Owsiak, pomysłodawca, współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odwiedził Gniezno. Okazją do spotkania z samorządowcami Miasta Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego, wolontariuszami, społecznikami oraz mieszkańcami było symboliczne nadanie imienia WOŚP jednemu z rond w Gnieźnie.

Podczas krótkiej wizyty w Pierwszej Stolicy Polski, Jerzy Owsiak wyraził wdzięczność za wielkie serca i zaangażowanie liderów oraz członków gnieźnieńskiego sztabu WOŚP, jak również wszystkim, którzy przez lata nieustannie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

„Jerzy Owsiak i cały sztab WOŚP od lat prowadzą niezwykle istotną działalność charytatywną” – mówi Piotr Gruszczyński, starosta gnieźnieński. „To właśnie dzięki charyzmie Jurka Owsiaka oraz ogromnej pracy wolontariuszy, do szpitali w całym kraju rok rocznie trafia nowoczesny sprzęt oznaczony charakterystycznym czerwonym serduszkiem. Jestem dumny z zaangażowania mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego w działalność WOŚP i życzę sobie, tradycyjnie zapewne tak, jak większość z nas, aby Orkiestra grała do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej” – dodaje starosta P. Gruszczyński.

You may also like

Zostaw komentarz