Strona główna » Zaproszenie na festyn – Supersi na orlikach

Zaproszenie na festyn – Supersi na orlikach

przez p4

“Supersi na Orlikach!” to wydarzenie sportowe organizowane w formie festynu, które odbędzie się 12 czerwca 2022 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki znajdującej się przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Głównym celem wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej wśród uczniów szkół podstawowych z naszego miasta. Impreza organizowana jest przez fundację Impilo oraz lokalne kluby sportowe. 

Czym są “Supersi na orlikach”?

            Jest to festyn sportowy podczas, którego mieszkańcy naszego miasta mogą aktywnie spędzić niedzielne popołudnie! Naszym celem jest pokazać mieszkańcom naszego miasta, że sport i aktywność fizyczna potrafi być dobrą zabawą! Dlatego na uczestników festynu czekają takie atrakcje jak:

  • Konkursy z nagrodami
  • Gry i zabawy organizowane przez różne kluby sportowe działające w naszym mieście
  • Animacje dla najmłodszych
  • Ekscytujące eksperymenty naukowe
  • Pokazy akrobatyki
  • i wiele innych

            Za pośrednictwem festynu chcemy zaprezentować najmłodszym kilka różnych form aktywności, w taki sposób, aby same wybrały, która z nich jest tą najlepszą dla nich.

Skąd pomysł na takie wydarzenie?

Wiemy, że znalezienie odpowiedniej formy aktywności (czyli takiej, która przynosi nam najwięcej radości) jest trudne. Bardzo często nie podejmujemy nawet starań, aby szukać. Dlatego staramy się wyjść naprzeciw tym trudnościom! Zbieramy lokalne kluby sportowe w jednym miejscu i dajemy dzieciom możliwość osobistego sprawdzenia każdej dyscypliny! Chcemy by uczniowie szkół zainteresowali się tą dyscypliną, która sprawia im najwięcej radości. Może gdy ją znajdą zostaną z nią na dłużej przez co dalej będą aktywni 🙂 a to jest nasz cel!

Gdzie i kiedy odbywa się festyn?

            Wydarzenie odbywa się 12 czerwca 2022 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki znajdującej się przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie w godzinach 11-14:30

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia dostępnych jest na stornie www.supersi.net/supersinaorlikach lub na facebooku projektu @superi.net!

Kto jest organizatorem wydarzenia?

            Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Impilo, której misją  jest promowanie aktywności fizycznej oraz świadomego i racjonalnego żywienia wśród dzieci i młodzieży z nadwagą. W wydarzenie zaangażowane są lokalne kluby sportowe oraz firmy, dla których nie bez znaczenia jest zdrowie dzieci z naszego miasta.

Wydarzenie organizowane jest ze wsparciem Ministerstwa Sportu i Turystyki o

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Gniezna do wspólnej zabawy 12 czerwca! #Spotkajmysienaboisku

You may also like

Zostaw komentarz