Strona główna » Sparingi z Rawiczem i Lesznem

Sparingi z Rawiczem i Lesznem

przez fg

Część kadry AFORTI Start Gniezno ma za sobą pierwsze treningi na torze. Jeszcze przed 13. Edycją Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego (piątek, 1 kwietnia, godzina 18.30) odbędą się w Gnieźnie dwa spotkania sparingowe – czerwono-czarni zmierzą się z Metalika Recycling Kolejarz Rawicz oraz Fogo Unią Leszno.

Pierwsze spotkanie kontrolne zaplanowane zostało na środę, 23 marca. Wtedy to AFORTI Start podejmie na własnym torze drugoligowy zespół Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – wśród gości tacy zawodnicy jak Damian Baliński, Damian Dróżdż, Daniel Kaczmarek czy Sam Masters. Początek rywalizacji z drużyną Piotra Świderskiego o godzinie 16.00.

Trzy dni później, w sobotę 26 marca do Grodu Lecha zawitają leszczyńskie „Byki”. W kadrze Fogo Unii Jason Doyle, David Bellego, Janusz Kołodziej czy Piotr Pawlicki i obiecujący junior Damian Ratajczak. Derby Wielkopolski, co prawda w wydaniu towarzyskim, ale z pewnością dostarczą wielu emocji.

Spotkanie rewanżowe w Lesznie w poniedziałek 28 marca, a wyjazdowy sparing w Rawiczu 30 marca. Następnie w kalendarzu czerwono-czarnych Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Rywalizacja o królewskie insygnia odbędzie się w piątek 1 kwietnia. W tygodniu poprzedzającym inaugurację rozgrywek eWinner 1. Ligi zespół AFORTI Start Gniezno zmierzy się w dwumeczu z rywalem zza miedzy, ekipą SpecHouse PSŻ Poznań.

Start Gniezno/ informacja prasowa

You may also like

Zostaw komentarz