Strona główna » “Czas wykorzystany w stu procentach”

“Czas wykorzystany w stu procentach”

przez fg

Zawodnicy AFORTI Start Gniezno w ramach przygotowań do sezonu 2022 w eWinner 1. Lidze żużlowej udali się na obóz do Wisły.

Podczas pobytu w ośrodku „START” skorzystali z możliwości do wielu aktywności fizycznych – odbywały się zajęcia na macie pod okiem trenera przygotowań kondycyjnych Przemysława Gnata czy wspólna gra w siatkówkę, gdzie w rolę sędziego wcielił się Tomasz Fajfer – opiekun młodzieży w klubie z Pierwszej Stolicy. W zgrupowaniu wzięła udział niemal cała drużyna – zabrakło Michaela Jepsena Jensena, którego zatrzymały w Danii kłopoty zdrowotne oraz Szweda Antonio Lindbaecka.

„Czas wykorzystany w stu procentach, aktywnie spędzony” – mówi Błażej Skrzeszewski, menadżer AFORTI Start Gniezno. „Intensywne parę dni integracji. Myślę, że wszyscy są zadowoleni. Mamy fajną ekipę, wszyscy podeszli fajnie do zgrupowania.” – dodaje. Opiekun zespołu miał w Wiśle do dyspozycji Oskara Fajfera, Szymona Szlauderbacha, Ernesta Kozę, Zbigniewa Sucheckiego, Petera Kildemanda oraz Philipa Hellstroem-Baengsa i młodzieżowców – Mikołaja Czaplę, Marcela Studzińskiego, Szymona Szwachera i Kacpra Grzelaka.

Sprzyjająca aura pozwoliła na skorzystanie ze stoku narciarskiego. Była także integracyjna rozgrywka na polu do paintballa w pobliskim Żywcu. Podczas zgrupowania w Wiśle menadżer czerwono-czarnych Błażej Skrzeszewski przedstawił treningowe plany dla zespołu oraz rozkład spotkań kontrolnych. Ponadto zawodnicy zostali przemierzeni pod kątem kombinezonów. Cała drużyna zrelaksowała się także na aquaparku w Hotelu Gołębiewskim.

„Bardzo fajnie spędziliśmy czas” – przyznaje Ernest Koza, nowy nabytek AFORTI Start Gniezno. „Było trochę odpoczynku, ale też i trochę aktywności. Były narty, na których niektórzy jeździli pierwszy raz.” – mówi wychowanek tarnowskiej Unii. „Koledzy są bardzo w porządku, dobrze się dogadujemy. Jest wesoło. Mam nadzieję, że przełoży się to na atmosferę w drużynie podczas zawodów i w parku maszyn” – dodaje Szymon Szlauderbach, który również w zimowej przerwie dołączył do klubu z Gniezna.

informacja prasowa/Start Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz