Strona główna » Po trzynaste zwycięstwo do Kwidzyna

Po trzynaste zwycięstwo do Kwidzyna

przez fg

Liderujący rozgrywkom MKS PR URBIS Gniezno w najbliższą sobotę, 26 lutego zmierzy się na wyjeździe z MTS Kwidzyn.

26 lutego w spotkaniu 3. rundy gnieźnianki powalczą na wyjeździe z dziewiątą w tabeli drużyną MTS Kwidzyn. Kwidzynianki przegrały ostatnie spotkanie ligowe z Bukowsko-Dopiewski KPR (28:32). Najwięcej bramek dla MTS zdobyły w tym meczu Patrycja Drewnik oraz Laura Domka – po 5.

MTS Kwidzyn to przeciwnik, którego skład oparty jest w większości na młodych wychowankach tego klubu. Mimo to ich potencjał jest spory, bo to bardzo waleczny, ambitny zespół.

W miniony weekend zespół z Gniezna rozbił u siebie SMS ZPRP II Płock 43:13. Dzięki zeapolowej grze całej drużyny świetne spotkanie zaliczyły Magdalena Nurska, która w tym sezonie przekroczyła już granicę 100 bramek oraz Milena Kaczmarek.

Poprzedni mecz naszych drużyn zakończył się dość gładkim zwycięstwem MKS PR URBIS Gniezno 47:20. Liczymy, że w sobotnim meczu siła rażenia jaką niewątpliwie dysponujemy będzie na porównywalnym poziomie. Faworytem najbliższego spotkania są podopieczne trenerów Popka i Solarka. Trudno brać za realny scenariusz utratę punktów przez lidera z 9 drużyną tabeli. Pamiętamy jednak, że to jest tylko sport i z szacunkiem podchodzimy do każdego rywala.

Mecz MTS Kwidzyn – MKS PR URBIS Gniezno w sobotę, 26 lutego o godz. 13:00.

MKS PR Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz