Strona główna » Młodziczki MKS PR Gniezno ponownie bez wygranej

Młodziczki MKS PR Gniezno ponownie bez wygranej

przez fg

Młodziczka MKS PR Gniezno po raz kolejny uległa Bukowsko-Dopiewski KPR. W ramach jedenastej kolejki Wielkopolskiej Ligi Młodziczek podopieczne trenerki Martyny Bigoszewskiej-Jackowiak przegrały to spotkanie różnicą trzynastu bramek (25-38).

Pierwszy kwadrans gry wskazywał na bardzo wyrównany poziom sportowy obydwu zespołów (10:10). Zastój pojawił się od 16′ gry, kiedy to podyktowany rzut karny wykorzystała zawodniczka Bukowsko-Dopiewski KPR, Aleksandra Tonder. Rywalki przeprowadziły skuteczną defensywną lokując piłkę w bramce gnieźnianek pięciokrotnie (10:15 w 19′) i wyszły na prowadzenie, które jak się później okazało już nie oddały. W kolejnych minutach gry gnieźnianki próbowały ratować wynik, ale ostatecznie nie zdołały zminimalizować strat. Premierowa część meczu zakończyła się ośmiopunktowym prowadzeniem ekipy trenera Piotra Wolnego (12:29).

Ostatecznie rewanżowy pojedynek w ramach derbów wielkopolski zakończył się zwycięstwem Bukowsko-Dopiewski KPR 38:25.

MKS PR Gniezno – Bukowsko-Dopiewski KPR 25:38 (12:20)

MKS PR Gniezno: Balcerzak – Gronowska, Moszczyńska, M. Hyża (2), Kościańska (1), Jakubowska (1), A. Hyża, Gozdowska(1), Lubińska (6), Redzik, Kowalska (3), Nowak, Śmigowska, Jendraszak (5), Skupiewska (3), Dominiak (2).

Najwięcej bramek dla Bukowsko-Dopiewski KPR – Wiśniewska (7).

MKS PR Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz