Strona główna » Doświadczenie kontra młodość. Mecz z SMS ZPRP II

Doświadczenie kontra młodość. Mecz z SMS ZPRP II

przez fg

11 meczów, 11 zwycięstw. Pozycja lidera z dorobkiem 33 punktów – tak prezentuje się bilans piłkarek ręcznych MKS PR URBIS Gniezno. W najbliższy piątek gnieźnianki staną przed szansą powiększenia swojego dorobku o kolejne trzy punkty. Punktualnie o 18:00 zmierzą się w hali im. Mieczysława Łopatki z SMS ZPRP II Płock.

Za naszym zespołem pierwszy ligowy mecz w nowym roku. Podopieczne trenerów Popka i Solarka wygrały inauguracyjne spotkanie bieżącej rundy z SPR Sambor Tczew (34:22).

18 lutego w kolejnym spotkaniu 2. rundy gnieźnianki powalczą na własnym parkiecie z dziesiątą w tabeli drużyną SMS ZPRP II Płock. Płocczanki przegrały ostatnie spotkanie ligowe z Bukowsko-Dopiewski KPR (21-27), choć po pierwszej odsłonie miały całkiem realne szanse na trzecie zwycięstwo w sezonie 2021/2022 (12:12).

SMS ZPRP II to przeciwnik stworzony z zawodniczek drugiego garnituru Szkoły Sportowej. Mimo to ich potencjał jest spory. Grają szybko, kombinacyjnie z bardzo dobrym rzutem z drugiej linii. Liderkami płocckiej drużyny są Nikola Leśniak (10 miejsce w klasyfikacji strzelczyń, 53 bramki) oraz Urszula Rogula (16 miejsce, 49 bramki), które odpowiadają za prawie 1/2 dorobku bramkowego swojej drużyny.

MKS PR URBIS Gniezno – SMS ZPRP II Płock piątek, start 18:00. Bilety do nabycia przy wejściu do hali.

Z okazji święta zakochanych klub przygotował wyjątkową promocję walentynkową. Wszystkie pary, które przyjdą w piątek dopingować “Pszczółki” w walce z SMS ZPRP II Płock wejdą na to spotkanie w cenie jednego biletu normalnego.

MKS PR Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz