Strona główna » Aktywne ferie dla adeptów szkółki GTM Start

Aktywne ferie dla adeptów szkółki GTM Start

przez fg

Sztab szkoleniowy AFORTI Start Gniezno przygotował plan na aktywne ferie dla adeptów zrzeszonych w szkółce żużlowej przy klubie z Pierwszej Stolicy.

W poniedziałek młodzież spotkała się z Tomaszem Fajferem (opiekun juniorów i szkółki) oraz Błażejem Skrzeszewskim (menadżer) aby poznać plan zajęć na najbliższe dwa tygodnie, a także porozmawiać na temat możliwości szkoleniowych w zbliżającym się sezonie.

Adepci czarnego sportu będą mieli okazję skorzystać z atrakcji w Parku Trampolin. Zimowe ferie wykorzystają także na jazdę na lodowisku. Dla części z nich będzie to pierwszy kontakt z tą formą rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki uprzejmości Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystają również z basenu przy ul. Jolenty. Istotnym elementem aktywnych ferii będzie trening pod okiem trenera Przemysława Gnata. Ten, w gościnnych wnętrzach Szymański Fitness przy ul. Roosevelta, zaplanowany został na piątek.

Adepci szkółki GTM Start Gniezno wezmą ponadto udział w zajęciach warsztatowych – podstawowe kwestie związane z budową i serwisem motocykla żużlowego przybliżą Oskar i Maciej Fajferowie. Dodajmy, że szkółka GTM Start Gniezno liczy obecnie dziesięciu adeptów. W sezonie 2022 trenować będą oni pod okiem Tomasza Fajfera, byłego zawodnika czerwono-czarnych. Ponadto, jeszcze przed startem rozgrywek, ogłoszony zostanie nowy nabór.

informacja prasowa/fot. Start Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz