Strona główna » PHUP Gniezno i SKLEP POLSKI sponsorem strategicznym czerwono-czarnych!

PHUP Gniezno i SKLEP POLSKI sponsorem strategicznym czerwono-czarnych!

przez fg

W sezonie 2022 żużlowcy z Pierwszej Stolicy mogą liczyć na wsparcie PHUP Gniezno oraz Sklep Polski. Sponsor strategiczny GTM Start Gniezno to rodzinna firma, z ponad 25-letnią tradycją!

Jest to dla nas bardzo ważny moment. – przyznaje Mariusz Witkowski, Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w PHUP Gniezno. – Cieszymy się ogromnie, że możemy współpracować z klubem o tak dużej tradycji. Liczymy na to, że poprzez podpisaną umowę przeprowadzimy z klubem szereg działań, które przyniosą obopólne korzyści. – przekazuje.

Współpraca klubu z PHUP Gniezno zapoczątkowana została po sezonie 2020, kiedy to rozpoczęła się trwająca do dziś promocja marki Power Bank – napój energetyczny. W kolejnym roku została zacieśniona, a na półkach sieci Sklep Polski, przy udziale SKS Start S.A. pojawił się Speed Up! – woda mineralna, niskozmineralizowana odpowiednia dla osób prowadzących aktywny tryb życia i dzieci, przeznaczona także dla sportowców, o pojemności 750ml. – Liczymy na długofalową współpracę, którą dotychczasowo oceniamy bardzo pozytywnie. – podsumowuje Mariusz Witkowski.

Z okazji Nowego Roku życzę dużych sukcesów sportowych i zawodowych dla całego zarządu i żużlowców Startu Gniezno. Nam, kibicom, dużo satysfakcji w nadchodzącym sezonie. – dodaje na zakończenie M.Witkowski, Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w PHUP Gniezno.

PHUP Gniezno i sieć SKLEP POLSKI to kolejny kluczowy partner klubu z Pierwszej Stolicy. Wcześniej, również w charakterze sponsora strategicznego, parafowana została umowa z firmą ULTRAPUR, a tuż przed świętami Bożego Narodzenia oficjalnie informowaliśmy o kontynuacji współpracy z AFORTI Holding S.A. – sponsorem tytularnym czerwono-czarnych.

informacja prasowa/fot. Start Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz