Strona główna » Zawodnicy klubu GTT Diament zdobyli 50 medali

Zawodnicy klubu GTT Diament zdobyli 50 medali

przez fg

W sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia 2021r zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno jak co roku wzięli udział w „Gwiazdkowych Zawodach Pływackich”.

Cyklicznie odbywająca się impreza sportowa na gnieźnieńskim basenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W zawodach startowali zawodnicy z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich w roczniku 2015 – 2006 zrzeszeni w klubach triathlonowych, pływackich i szkółce pływackiej GOSiR. Głównym organizatorem zawodów był Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Gnieźnie.

Klub GTT Diament lub wystawił łącznie 41 zawodników prowadzonych przez trenerki Karolinę Gruberską, Monikę Pługowską oraz Rafała Szymańskiego. Zawodnicy wystartowali na swoich dystansach. Walka była bardzo zacięta. Każdy mógł wystartować w maksymalnie trzech konkurencjach. Miano najwszechstronniejszego pływaka Gniezna otrzymała zawodniczka Weronika Tomczak – 3 złote medale (50m motyl, 50m grzbiet, 100m zmienny).

Wszyscy zawodnicy mieli okazję porównać się z najlepszymi i wykazać się na arenie sportowej. Zawody te, to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale również szukanie motywacji do dalszych treningów. Po zawodach drobne upominki rozdał dzieciom Św. Mikołaj i Myszka Miki.

You may also like

Zostaw komentarz