Strona główna » Gniezno miasto Cudów

Gniezno miasto Cudów

przez fg

Od wczoraj, 8.12.2021, mamy w naszym mieście więcej Cudów! Wyjątkowa atmosfera i zapach kawy unosi się teraz również na Wrzesińskiej 44. Cud 2.0 właśnie rozpoczął swoją działalność.

Nowa filia kawiarni otwiera się w najlepszym możliwym czasie. Gdy na zewnątrz mróz w Cudzie rozgrzejemy ciało i duszę.

W dniu otwarcia spotkać można było całą ekipę Cudu, a nowa kawiarnia przechodziła prawdziwy szturm. Kilka godzin po otwarciu większość uszykowanych specjalnie na ten dzień słodkości i przekąsek, już zniknęła. – Nie nacieszyliśmy się widokiem pełnej witryny – mówiła Wiktoria, szefowa Cud 2.0. Nowe kawowe miejsce na mapie Gniezna odwiedziło grono stałych klientów, ale również wiele nowych osób.

– Lokalizacja Cud 2.0 nie jest przypadkowa. Nowy Cud mieści się w budynku Zielonej Fabryki – Pomysł pojawił się już dawno, praktycznie od razu gdy powstała centrala Cudu. Wtedy też właścicielka Zielonej Fabryki wspominała nam o tym miejscu. – mówi Marcin, właściciel kawiarni. Zatem kawę w Cud 2.0 zamówimy w przepięknym, roślinnym wystroju.

W kawiarni na Podgórnej możemy usiąść i delektować się pyszną kawą, natomiast w Cud 2.0 na Wrzesińskiej oferta jest bardziej „na wynos”.

To nie jedyna różnica między pierwszym i drugim Cudem. Zmieniło się również logo i jego kolorystyka.

Cud Cafe – Gniezno, ul. Podgórna 7a/1
Cud Cafe 2.0 – Gniezno, ul. Wrzesińska 44
Pracownia Cudu – tel. +48733651515

fot. Marta Bielawska-Borowiak

You may also like

Zostaw komentarz