Strona główna » 25 lecie Powiatowego Zardządu Dróg w Gnieźnie

25 lecie Powiatowego Zardządu Dróg w Gnieźnie

przez Nikodem

W Restauracji Hotelu Ibis w Gnieźnie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, upamiętniające 25-lecie istnienia Powiatowego Zarządu Dróg. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości.

Spotkanie rozpoczęło się wzruszającymi przemówieniami, w trakcie których oddano hołd trudowi i poświęceniu wszystkich zaangażowanych w rozwój Powiatowego Zarządu Dróg. Dyrektor Stanisław Dolaciński wręczył symboliczne statuetki staroście powiatu Piotrowi Gruszczyńskiemu oraz członkowi zarządu Telesforowi Gościniakowi. Te gesty miały wyrazić wdzięczność za ich nieustające wysiłki w budowaniu i utrzymaniu lokalnej infrastruktury drogowej.

W trakcie ceremonii wręczono także Medale Milenijne zasłużonym pracownikom PZD. Niektórzy z nich pełnią swoje funkcje od samego początku istnienia jednostki, co świadczy o ich oddaniu i zaangażowaniu. Te wyjątkowe odznaczenia to wyraz uznania dla trudnej i czasem niedostrzegalnej codziennej pracy, która jednak odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu społeczeństwa.

Całe wydarzenie było również doskonałą okazją do wspólnego świętowania sukcesów i wspomnień z minionych lat. Atmosfera nasycona była radością, a uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z rozwojem Powiatowego Zarządu Dróg.

W uroczystości wziął udział cały zarząd powiatu gnieźnieńskiego, co podkreśliło znaczenie i wsparcie dla działań PZD. To także okazja do zacieśnienia więzi i wspólnego patrzenia w przyszłość, mając na uwadze dalszy rozwój i rozbudowę lokalnej infrastruktury drogowej.

Jubileuszowe spotkanie w Gnieźnie nie było tylko momentem refleksji nad przeszłością, lecz również inspiracją do kontynuowania pracy na rzecz lepszej, bezpieczniejszej i bardziej rozwiniętej sieci dróg w regionie gnieźnieńskim.

You may also like

Zostaw komentarz