Strona główna » Nowa siedziba PZOON przy ul. Sienkiewicza 12a

Nowa siedziba PZOON przy ul. Sienkiewicza 12a

przez Nikodem

Od 15 stycznia bieżącego roku Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gnieźnie przenosi swoją siedzibę do budynku mieszczącego się przy ulicy Sienkiewicza 12a. W związku z planowanym przeprowadzeniem, biuro podawcze PZOON w Starostwie Powiatowym będzie czynne w piątek, 12 stycznia, do godziny 14:00.

Przeniesienie siedziby PZOON do nowej lokalizacji stało się możliwe dzięki zakończeniu inwestycji Powiatu Gnieźnieńskiego, obejmującej kompleksową modernizację drugiego piętra budynku, w którym od 2020 roku mieści się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Całkowity koszt realizacji tego zadania, opartego na środkach własnych Powiatu, wyniósł blisko 1,1 miliona złotych. Wyposażenie nowych pomieszczeń zostało sfinansowane z dotacji przyznanej przez Wojewodę Wielkopolskiego.

Starosta Gnieźnieński, Piotr Gruszczyński, podkreśla istotność finalizacji kolejnego etapu modernizacji obiektów powiatowych.

„To ważny krok dla naszej administracji samorządowej” – podkreśla starosta P. Gruszczyński. „Modernizacja budynku przy ul. Sienkiewicza 12 to inwestycja w komfort naszych mieszkańców. Przestrzenne wnętrza, nowoczesne gabinety dla komisji lekarskich, kącik dla dzieci oraz kompletna dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych zwiększają funkcjonalność obiektu, podnosząc jego standard i efektywność obsługi klientów” – dodaje starosta P. Gruszczyński.

Wicestarosta Anna Jung zwraca uwagę na kluczowe aspekty techniczne wykonanych prac.

„Wszelkie projekty i prace budowlano-instalacyjne były opracowywane z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów funkcjonowania tak kluczowej instytucji jak Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców” – podkreśla wicestarosta A. Jung. „Dbając o najdrobniejsze szczegóły oraz korzystając z doświadczenia wykonawców, nowa siedziba PZOON będzie doskonale służyła mieszkańcom powiatu przez wiele lat, spełniając najwyższe normy bezpieczeństwa i odpowiadając na oczekiwania klientów urzędu” – dodaje wicestarosta A. Jung.

Od 15 stycznia br. wszystkich klientów Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gnieźnie serdecznie zapraszamy do nowej siedziby znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza 12a.

Zostaw komentarz