Strona główna » Magia Świąt W Starostwie: Świąteczny Nastrój Na Wyciągnięcie Ręki!

Magia Świąt W Starostwie: Świąteczny Nastrój Na Wyciągnięcie Ręki!

przez Nikodem

W atmosferze zimowej aurory i zbliżających się świąt, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie staje się miejscem wyjątkowego spotkania. Od 1 grudnia w holu urzędu trwa cykl kiermaszów ozdób świątecznych, przygotowanych z pasją przez podopiecznych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych i Warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatu gnieźnieńskiego. Ta niezwykła inicjatywa od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Już 1 grudnia, w godzinach od 9:00 do 13:00, w holu urzędu gościło stoisko Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie, prezentujące unikalne ozdoby świąteczne. To nie tylko okazja do nabycia pięknych dekoracji, ale również sposób wsparcia lokalnych instytucji edukacyjnych.

To jednak dopiero początek świątecznych atrakcji, bowiem już 6 grudnia, w Mikołajki, w godzinach od 9:00 do 14:00, w starostwie będzie można nabyć prace podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gnieźnie. Kiermasz zakończy się 12 grudnia w godzinach 10:00-13:00, a tego dnia swoje prace zaprezentują Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kłecku.

Wicestarosta Anna Jung podkreśla, jak ważne są organizowane przez urząd kiermasze. – To nie tylko okazja do nabycia wyjątkowych ozdób świątecznych, ale również doskonała forma wsparcia dla naszych ośrodków – mówi Anna Jung, wicestarosta gnieźnieński. – Tradycyjne kiermasze bożonarodzeniowe budują więzi społeczne i ukazują, jak istotna jest wzajemna pomoc zarówno w okresie świąt, jak i każdego kolejnego dnia. Zachęcamy wszystkich do odwiedzin naszego urzędu, podziwiania i zakupu wyjątkowych wyrobów naszych podopiecznych – dodaje wicestarosta A. Jung.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko umila oczekiwanie na Boże Narodzenie, ale także przypomina o wsparciu dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Zapraszamy do udziału w kiermaszach i dzielenia się magią świąt.

You may also like

Zostaw komentarz