Strona główna » YLDA na SCENIE MŁODYCH w eSTeDe

YLDA na SCENIE MŁODYCH w eSTeDe

przez ks

Centrum Kultury „Scena to dziwna” otwiera SCENĘ MŁODYCH. Koncerty i wydarzenia kulturalne organizowane w jej ramach mają być okazją do zaprezentowania twórczości młodych lokalnych artystów.

Jako pierwsza zaprezentuje się na scenie eSTeDe wokalistka YLDA. Koncert odbędzie się w sobotę 15 lipca o godzinie 18.00.

YLDA, czyli Matylda Walkowiak , tak pisze o sobie:

„Zawsze lubiłam muzykę, śpiewać, ale nigdy nie myślałam, że uda mi się stworzyć coś „swojego”. Jednak w marcu, razem z moim bratem Michałem, wydaliśmy pierwszy utwór i jakoś tak się kręci. Wszystko zrobiliśmy sami, od początku do końca, i bardzo się cieszę, że mogę tworzyć razem z nim, bo to bardzo prywatna część mnie, która dzięki Michałowi zyskuje głębię i dzięki jego pomocy – wychodzi na światło dzienne. Tworzę piosenki w języku angielskim, chociaż na koncercie będę śpiewać także po włosku. Będziecie też mogli usłyszeć dwa utwory przedpremierowo! Są to emocjonalne, alternatywne ballady, które są dla mnie naprawdę ważne, bo napisane prosto z serca. Zapraszam do przesłuchania piosenek „Alone” i „Not the same”, które są już na Spotify i YouTubie!”

Wstęp na koncert jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

You may also like

Zostaw komentarz