Strona główna » Mobilizacja serc młodych talentów dla Ukrainy

Mobilizacja serc młodych talentów dla Ukrainy

przez fg

Potrzeba chwili wskrzesiła inicjatywę organizacji wyjątkowego koncertu dedykowanego Ukrainie. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu gnieźnieńskiego nie pozostali obojętni wobec sytuacji ukraińskich przyjaciół i postanowili podzielić się z nimi tym, co mają najlepszego. 

Ofiarowują swój talent i serca na rzecz wsparcia działań związanych z niesieniem pomocy. Jednym z takich wydarzeń będzie koncert w Centrum Kultury „Scena to dziwna”, który odbędzie się już w sobotę 12 marca o godzinie 18:00.

Instrumentaliści, wokaliści i tancerze, którzy na co dzień uczą się w różnych szkołach średnich, zjednoczyli siły ponad podziałami i razem przygotowali repertuar wydarzenia. Będzie można usłyszeć zarówno utwory zaliczane do klasyki, przez muzykę rozrywkową, po rock i metal.

Oprawa artystyczna koncertu będzie dziełem uczniów i przedstawicieli Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Wsparcie okazali także dyrektorzy gnieźnieńskich szkół ponadpodstawowych, wskazując tych uczniów, którzy posiadają ponadprzeciętne umiejętności i talenty.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

Powiat Gniezno

You may also like

Zostaw komentarz