Strona główna » Absolutny hit WOŚP w Czerniejewie

Absolutny hit WOŚP w Czerniejewie

przez fg

Unikatowe okulary zaprojektowane przez Jurka Owsiaka – ten wyjątkowy przedmiot będzie można wylicytować w tym roku i wesprzeć 30. finał WOŚP – informuje sztab Czerniejewo.

Licytacja odbędzie się dwuetapowo – on-line oraz przy hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie ok. godz. 16:30. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Okulary posiadają certyfikat z podpisem szefa WOŚP. Chronione specjalnie wykonanym, przepięknym futerałem i specjalnie przygotowanym flanelowym woreczkiem z logotypem oraz dedykowaną ściereczką. Szkła „zerówki” – każdy może je wymienić na swoje.

„Wierna kopia moich okularów od firmy New Vision Optica! Używam ich przez cały rok bardzo intensywnie, mają bardzo dobrą jakość” –  podkreślił Jurek Owsiak.

776 Sztab w Czerniejewie otrzymał te unikatowe okulary w uznaniu za wzorową działalność oraz za imponujące zbiórki. „W zeszłym roku, pandemii i lockdownu zebraliśmy w Czerniejewie ponad 54 tys. To kropelka w milionach uzbieranych przez wszystkich ludzi wielkich serc, ale kropelka z maleńkiej miejscowości, która czuje potrzebę udzielania pomocy. Mam zaszczyt kierować od wielu lat grupą perfekcjonistów i uznanie ze strony Fundacji obejmuje każdego, kto współpracuje z naszym Sztabem. Dar Fundacji napawa dumą, daje kopa do dalszego działania ale i skłania do przemyśleń. Serdecznie zapraszam do udziału w licytacji w Czerniejewie. Z Gniezna czy Wrześni to kawałeczek – raptem 15 minut, a my każdemu gwarantujemy świetną zabawę i miłe popołudnie.” – mówi szef sztabu Sławomir Zakrzewski.

W lokalnym programie przewidziane są licytacje m.in. 4 złotych serduszek, kiermasz ciast i liczne występy sceniczne. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Czerniejewo serdecznie zaprasza na wielki finał.

informacja prasowa/gmina Czerniejewo

You may also like

Zostaw komentarz