Strona główna » „Z Jagodą na jagody” – Sklepy spożywcze Jagoda SAM mecenasem Biblioteki

„Z Jagodą na jagody” – Sklepy spożywcze Jagoda SAM mecenasem Biblioteki

przez fg

W 2022 roku partnerem strategicznym Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna zostały Sklepy spożywcze Jagoda SAM.

Poprzez swoją nazwę, to partner idealny w Roku Marii Konopnickiej, autorki książki dla dzieci „Na jagody”. W ramach trwającego już od marca projektu „Z Jagodą na jagody”, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna przygotowała tematyczne warsztaty, zajęcia i zabawy czytelnicze związane z twórczością Marii Konopnickiej. Na uczestników czekają również słodkie niespodzianki przekazane przez Sklepy Jagoda SAM.

Również tegoroczne nowości wydawnicze, które zagoszczą na półkach Biblioteki ufundowane zostały przez Firmę Jagoda SAM. Jak podkreśla dyrektor BPMG Piotr Wiśniewski „To bardzo ważne wsparcie dla naszej biblioteki. Nowości są jednym z najważniejszych elementów sprawnego funkcjonowania książnicy”.

Dzięki współpracy Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna pojawiać się będzie także na plenerowych i rodzinnych imprezach organizowanych przez Jagodę SAM proponując literackie inspiracje w formie zabaw i warsztatów.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna brała udział również w pikniku integracyjnym pn.: „Spotkajmy się i poznajmy się”. Wydarzenie zostało zorganizowano na początku kwietnia br. przez Fundację Młodzi w Uzależnieniu oraz Sklepy spożywcze Jagoda SAM.

BPMG

You may also like

Zostaw komentarz